30 Mart 2013 Cumartesi

Çarpıcı Maskaralar


Bir çoğumuz kirpiklerinin azlığından ve güzel görünmediğinden yakınıyoruz. Bunun tek bir çözümü var. O da doğru maskarayı bulmak ! Birçok markanın kirpikleri uzun ve çok gösteren markaları var artık. Yine de her reklama kanmamak ve kalitesiz ürünler kullanmamak lazım. Zaten az olan kirpikleri de bize kaybettirebilir. Tercihiniz kirpiklerinizi besleyen maskaralardan yana olsun !


Kirpiklerimizi daha uzun gösteren maskaralar, kullandığımız makyaj ürünleri içinde en çok sevdiğimiz ürünlerdir. Her kadın makyajını mutlaka rimelle tamamlar. Ve çıkan değişik çeşitlerin hepsi de biz de var olur. Mesela akmayan rimeller.. Sudan etkilenmeyen çeşitleriyle ağladığımız zamanlarda siyah bir şekilde bütün yüzümüze dağılmıyor. Hacimli ve dolgun gösteren bu maskaralar, iddia ediyorum ki sizin de vazgeçilmeziniz olacak !
Gözler, ruhun aynasıdır derler. Maskaralarımızla ruhumuza derinlik katmak, biz kadınların en çok sevdiği şey! Hele de bunlar renkli maskaralar ise.. Evet, artık siyah ya da lacivert yerine yeşil, kahverengi, mor gibi değişik renklerde maskaralar var ve bu ürünler cazip fiyatlarda ! Her bütçeye sahip kadınları güzelleştiren ürünleri severek kullanabilirsiniz. Koyu renk saç ve tene sahip kadınları cezbeden bu renkli maskalar, mutlaka denenmeli !


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder