5 Şubat 2013 Salı

Duş Jeli Ve Vücut Losyonunda Gucci Parfümünün Gücü


Gucci kuruluşundan bu yana döneminin ve geleceğin kadınlarının kokularını sunmakta. Marka sunduğu parfüm kokularının yanı sıra o eşsiz kokularını duş jelinde ve vücut losyonunda barındırıyor. Gucciduş jeli ;  Gucci Flora By ve Gucci Guilty Perfumed seçenekleriyle kokularının kadınını bulmak için vitrinlerdeki yerini aldı. Gucci Flora; prenseslerden esinlenmiş çiçeksi kokusuyla geçmişten geleceğe prenseslerin çiçek banyosunu size sunuyor. İçeriğinde ki turunç akoru şakayık ve gül notaları ile her duşta doğanın sunduğu dengenin hazzını yaşatmakta. Osmanthus çiçeği, pembe biber ve sandal ağacı ile harmanlanmış kokularıyla ve  altıgen tasarımlı şık şişesiyle duş artık bir doğal terapi haline dönüşüyor.

Gucci Guilty Perfumed ise modern kadının; zeki genç ve cüretkâr temalarını ön plana çıkartıyor. 21. Yüzyılın kadının; güzelliği ile her şeyi elinde tutan gücünün, canlılığının ve neşesinin tamamlayıcısı Gucci Guilty duş jeli Gucci kadınını tanımlıyor. Gucci parfümlerinin en belirgin özelliği olan paçuli ile gücü, amber ile de derin bir feminenlik sunarken leylak ve germanyumun çekici karışımını sulu şeftali ile birleştirerek kadifemsi kışkırtıcılıkla dengeyi bir arada tutuyor. Yine içerisindeki turunç akoru ve çarpıcı çiçeksi kokusuyla duşun zevkinin kalitesini arttırıyor. Şık tasarımı ile banyonuzun vazgeçilmezleri arasında yer almayı bekliyor.
Gucci sunduğu Gucci vücut losyonu ile duş sonrası cildinizin hem yumuşak hem tatlı hem de şehvetli kokularla sarar. Her zamanki paçuli kokusuna, misk ve bal eklenmesiyle duş sonrasında cildin ipeksi hissini kullanıcılarına tattırmak için bekliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder