29 Kasım 2013 Cuma

En Güzel Perde

''Evlerimizin hem dışarıdan hem de içeriden daha şık görünmesini sağlayan perdelerimiz, aynı zamanda güneşlik görevi de üstlenmektedir. Perde modellerini seçerken ev mobilyaları ve duvar renkleri ile uyumlu olmasına dikkat edin. Bir zamanlar oldukça popüler olan fon perdeler yavaş yavaş yerini daha pratik olan stor perde modellerine bırakmaya başladı.
Ben de fon perdelerimi değiştirip stor perde almaya karar verdim. Pek çok mağaza gezmeme rağmen içime sinen bir stor perde modeli bulamadım. Mağazalarda bulamayınca Eminönü'nde bulunan toptancılara bakmaya karar verdim. Orada da içime sinen bir model yoktu. Uygun fiyatlı stor perde modelleri çok kullanışsızdı. Kullanışlı modellerin ise fiyatları oldukça yüksek. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Evidea isimli bir online alışveriş sitesi ile tanıştım. Arkadaşım kendi evi için perdelerini bu siten satın almış. Perdeleri oldukça şıktı.
Ben de Evidea online alışveriş sitesine baktım ve pek çok güzel stor perde modeli buldum. Stor perdeler hem oldukça şık hem de uygun fiyatlılardı. Site içerisinden hemen sipariş verdim. Bir kaç gün içerisinde siparişlerim kapıma kadar geldi. Kolay bir şekilde stor perdelerimi monte ettim. Gören herkes stor perdelerimi çok beğeniyor. Ben de her yerde Evidea online alışveriş sitesini övüyorum. Stor perde modellerinin yanı sıra sandalye çeşitleri de Evidea da sizleri bekliyor. Pek çok güzel sandalye modeli arasında ihtiyacım olan mutfak sandalyelerini de satın aldım.''

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder