31 Ocak 2013 Perşembe

Güneş Işınlarından Sebamed ile yararlanın


Başarılı sabun ve vücut ürünleriyle bildiğimiz Sebamed,  yakıcı yaz güneşi altındaki bizleri unutmamış. Güneşin tadını çıkarırken yararlı ışınlarının yanında zararlı ışınları aldığımızı unutmamak lazım. 
Her ne kadar güneş ışınlarından doyasıya yararlanmak istesek de ozon tabakasındaki deliğin zamanla büyümesi sonucunda artık yeryüzüne daha fazla zararlı ışın ulaşmakta. Bu da cilt kanserine davetiye çıkarmaktadır.  Bunun için güneşlenirken aynı zamanda korunmak için kullanacağınız Sebamed krem cildiniz için iyi bir koruyucu olacaktır.
Güneş zararlı deyip işin içinden çıkmak olmaz. Bu genelleme zararlı ışınların yanında kemik gelişimi için veya cilt için gerekli yararlı ışınları da unutmak olur. Hâlbuki küçük çocuklar için kemik gelişimi çok önemlidir.  Çocuklar için kas gelişimi, büyüme ve kemik gelişimi için son derece önemli olan D vitaminin kullanımında güneş çok önemli bir rol oynar. Vücuda besinler yardımıyla provitamin D şeklinde alınan bu vitamin güneş ışınlarının etkisiyle deride D vitaminine dönüşür. Bu sayede çocuklar kuvvetli kemiklere sahip olur.
Ama tabi ki güneş ışınlarından faydalanırken çocukları korumak çok önemlidir.  Bunun için kullanacağınız Sebamed güneş koruyucu çocukları için mükemmel bir koruma sağlar.  Hassas bebek ciltleri için uygun olan alerji yapmayan bu ürünü balerin.com dan uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder