18 Ocak 2013 Cuma

Rimel

Rimel


Yüzümüzde duygularımızı hislerimizi anlatmak için bazen dudaklarımızdan daha çok kullandığımız yerlerdir gözlerimiz.  Bu yüzden de makyaj yaparken üzerine en çok uğraş verdiğimiz yerler gözlerimiz olur genelde. Daha etkileyici bakışlar için göz kalemi ve farların yanında kullandığımız maskara belirgin ve büyük gözler elde etmemizi sağlar. 

Rimel kullanmanın en büyük özelliği de çok fazla makyaj yapmak istemiyorsanız ama yüzünüzün solmuş değil canlı gözükmesini istiyorsanız sadece kullanacağınız bu ürün size canlılık katacak.  Zaten rimel ve allık kadınların en çok kullandığı makyaj malzemeleri arasında olmasının da en önemli faktörü bu.  Çok kısa sürede,  güzel sonuçlar alarak hafif bir makyajla doğal bir görünüm elde edebilirisiniz.  Böylece gözleriniz yüzünüzde daha belirgin durarak parlak bir görünüme kavuşur.

Eğer siyah renk rimellerden sıkıldıysanız farklı renkli rimeller deneyebilirsiniz.  Mavi, yeşil kahverengi renkli rimeller yardımıyla farklı bir tarz ortaya koyabilirsiniz. Ya da kıyafetleriniz ile uyumlu rimeller kullanabilirsiniz.

Badem yağı içeren rimeller kullanarak kirpiklerinizi besleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder